Diabetolog Warszawa

Usługi

Zakres świadczeń (diagnostyka i terapia):

 • osoby otyłe, z nadciśnieniem, chorobą wieńcową, z niewielkim podwyższeniem cukru we krwi,
 • z rozpoznaną cukrzycą typu II leczoną lekami doustnymi lub insuliną,
 • z cukrzycą typu I leczoną intensywną insulinoterapią

Zapewniamy konsultacje diabetologa z wieloletnim doświadczeniem klinicznym, laboratoryjne badania diagnostyczne, konsultacje dietetyczne, edukację w zakresie samokontroli cukru, prowadzenie insulinoterapii.

 

Cennik

Konsultacja 150 zł

Warto wiedzieć

Lekarze

dr Elżbieta Bala

Diabetolog

  Godziny przyjęć

  PONIEDZIAŁEKWTOREKŚRODACZWARTEKPIĄTEKSOBOTANIEDZIELA

  dr Elżbieta Bala

  Diabetolog
  Diabetolog
  15:00 - 18:00

  MONDAY

  TUESDAY

  WEDNESDAY

  THURSDAY

  FRIDAY

  SATURDAY

  SUNDAY

  diabetolog praga północ
  Z aktualnych danych Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego wynika, że w naszym społeczeństwie jest 30% otyłych kobiet i 20%  mężczyzn z otyłością, co sprzyja zachorowalności na cukrzycę. Dodatkowym czynnikiem sprzyjającym jest również wiek, najczęściej chorują osoby po 60 r.ż.

  Aby ustrzec się przed cukrzycą Klinika VITA-MEDICA oferuje kompleksowe, laboratoryjne badania diagnostyczne w kierunku cukrzycy. Nieleczona lub źle leczona cukrzyca może prowadzić do poważnych powikłań, w tym śmierci. Jeżeli zaobserwowaliście Państwo u siebie zmęczenie i senność, która występuję od dłuższego czasu, bezustanną suchość w ustach, częste oddawanie moczu o nieprzyjemnym zapachu czy nawracające stany zapalne skóry i śluzówek to jest to powód, by skonsultować to z diabetologiem, ponieważ mogą to być pierwsze objawy cukrzycy. W naszej klinice wykonacie Państwo wszystkie niezbędne badania krwi, by skontrolować stan swojego zdrowia. Po badaniu w razie konieczności zapewniamy profesjonalne konsultacje i kompleksowe leczenie, zarówno pacjentów z cukrzycą typu II a także z cukrzycą typu I, która leczona jest insuliną. Ponadto, nasz diabetolog zapozna każdego pacjenta ze stosowaniem insulinoterapii.

  Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych specjalistów prowadzimy również edukację i poradnictwo w zakresie samokontroli cukru, stosowania odpowiedniej diety, a w przypadku kobiet oferujemy pełny zakres wiedzy w przypadku planowania rodziny.

  Main menu