Kardiolog inwazyjny Warszawa

Usługi

koronarografia

angioplastyka tętnic wieńcowych

konsultacja kardiologiczna

Poradnia jest przeznaczona dla pacjentów kierowanych są na diagnostykę inwazyjną choroby wieńcowej (koronarografia), kierowanych na inwazyjne leczenie choroby wieńcowej, chorób strukturalnych serca (angioplastyka tętnic wieńcowych), poszukujących odpowiedzi na liczne pytania szukających możliwości na leczenie inwazyjne choroby wieńcowej. Poradnia prowadzona jest przez kardiologa inwazyjnego dr n. med. Pawła Lewandowskiego.

Godziny przyjęć

There is no event available.Kardiologia inwazyjna jest poddziedziną kardiologii i zajmuje się diagnostyką inwazyjną oraz leczeniem, które polega na powiększeniu światła w udrażnianym naczyniu. Tego typu zabieg stosowany jest m.in. w leczeniu zawałów serca.

W ramach poradni kardiologii inwazyjnej oferujemy angiografię tętnic wieńcowych. Zabieg przeprowadzany jest w badaniu żył w przypadku zakrzepicy, w potwierdzeniu patologii tętnic np. niedrożności powstałych w wyniku zmian miażdżycowych oraz w badaniu anomalii w budowie tętnic. Ponadto, angiografię wykonuje się w diagnozowaniu guzów nowotworowych, aby uwidocznić patologię naczyń krwionośnych.

Koronarografia jest badaniem inwazyjnym stosowanym w diagnostyce choroby wieńcowej, a także stanowi podstawowe badanie, po którym lekarz kwalifikuje do zabiegu wszczepienia pomostu naczyniowego, czyli tzw. by-passów.

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości zapraszamy na profesjonalne konsultacje. Nasz lekarz specjalista jest do Państwa dyspozycji.

W ramach poradni możliwa jest nieinwazyjna diagnostyka kwalifikacyjna do koronarografii (echo serca, Holter EKG, test wysiłkowy)

Poradnia kardiologiczna współpracuje z najlepszej klasy specjalistami w dziedzinie inwazyjnej diagnostyki i leczenia zaburzeń rytmu serca i choroby wieńcowej (hemodynamika.com.pl).

Nasi specjaliści kardiolodzy pracują w renomowanej klinice kardiologii w Warszawie w Szpitalu Grochowskim.

Main menu